Renata Jeruzalska

Wizyta kontrolna

Kiedy odwiedzać dietetyka kolejny raz?

To pytanie najczęściej zadawane przez moich pacjentów kiedy spotykamy się w gabinecie dietetycznym pierwszy raz. Każde kolejne spotkanie ze mną będzie dla Ciebie dużą satysfakcją i przyjemnym uczuciem. Dlaczego? Ponieważ będę mogła pokazać Ci jak zmienia się twoje ciało, twoja sylwetka oraz twój stan zdrowia. Niewątpliwie jest to zasługa precyzyjnie przygotowanego planu żywieniowego, który stosowałaś/łeś, twojej wytrwałości, chęci pracy nad sobą, przestrzeganie zasad żywieniowych, o których opowiadałam w czasie naszego pierwszego spotkania.

Wizyta kontrolna - jak to wygląda?

Właśnie, właśnie jak wygląda dalsza praca? Spotykać się będziemy co 3-4 tygodnie. Ten czas jest odpowiedni do tego aby ocenić rezultaty pracy z planem żywieniowym. Częstotliwość wizyt jest dostosowana indywidualnie do twojego planu dnia. Częstsze wizyty w gabinecie dietetycznym nie pokażą nam rzeczywistych postępów w pracy nad sobą. Rzadsze spotkania będą wpływać na spadek lub brak motywacji z twojej strony.

Kolejne spotkanie to nowe spostrzeżenia, nowa energia do dalszego działania, motywacja i radość z pracy nad sobą. Wizyta rozpoczyna się od badania masy i składu ciała za pomocą analizatora w celu oceny na ile ustalony program terapeutyczno-dietetyczny wpłynął pozytywnie na twoje wyniki. Opowiem ci na ile zmieniła się budowa ciała w poszczególnych składnikach organizmu. Otrzymasz dokładny wydruk zawierający kilka różnorodnych analiz danych na temat twojego organizmu, a także specjalny, niezwykle obrazowy wykres pokazujący jak zmienił się poziom masy tkanki tłuszczowej i beztłuszczowej, a także ile potrzebujesz jeszcze czasu do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Następnie wspólnie omówimy powstałe wątpliwości oraz wskażę jak pokonać pojawiające się trudności. W odstępie kilku dni ustalony zostanie dla ciebie nowy plan dietetyczny, nowe zadania wsparcia psychologicznego, zmodyfikowany program ruchowy (jeśli jest wymagany) i omówione zostaną kolejne kroki terapii.

W czasie kolejnych spotkań przebiegających w miłej i sympatycznej atmosferze zdobędziesz ogromny zasób wiedzy, dzięki czemu pozwoli ci to w prosty sposób żyć według zasad zdrowego stylu życia. Zdobytą wiedzę jeśli tylko wykorzystasz prawidłowo, życie z nadwagą czy też otyłością z pewnością nie będzie tobie dokuczało. Dzięki zastosowaniu autorskiego, III-stopniowego systemu edukacji po upływie określonego czasu przejdziesz na tzw. intuicyjny sposób odżywiania, i nie będziesz musiał/a już korzystać z żadnych gotowych jadłospisów. Dzięki zdobytej wiedzy, przekonasz się, że można cieszyć się zdrowiem i idealną wagą przez długie lata bez pomocy żadnych specjalistów.

POKAŻ