Renata Jeruzalska

Opinie pacjentów

Pani Renata to tak wspaniała kobieta, która jest w stanie zmobilizować każdego do walki ze zbędnymi kilogramami. Pyszna, zdrowa i kolorowa dieta.. Bardzo profesjonalne indywidualne podejście do klienta. Serdeczne polecam :)

..

Poznaj inną historię

Czy oko i mózg mówi prawdę?

10 miesięcy temu trafiła do mojego gabinetu - spokojna, nieco zawstydzona, nie koniecznie pełna wiary w swoje możliwości, 18-letnia pacjentka.

czytaj więcej

Za sprawą diety cofnęłam czas

  • Aleksandra
  • 19 kg
  • Kobieta

Od dawna borykałam się z problemem otyłości, już nawet nie potrafię przypomnieć sobie jak do tego doszło. Z każdym rokiem czułam się coraz gorzej i konieczność przymierzania coraz większych rozmiarów ubrań w sklepowej przymierzalni bardzo mnie deprymowało. Próbowałam różnych diet - niestety bez efektu. Każda dieta do której się zabierałam tak samo szybko się kończyła jak zaczynała. Efekty mizerne lub brak, głodówka w trakcie diety a po jej skończeniu szybki powrót do poprzedniej wagi lub efekt jojo i kolejny rozmiar ubrania w przymierzalni większy.

Noworoczne postanowienia

Więc podjęłam noworoczne wyzwanie i postanowiłam odwiedzić specjalistę, żeby pomógł mi w walce z otyłością. Trafiłam do poradni dietetycznej w Głubczycach w styczniu 2015 roku. Podczas pierwszej wizyty Pani Renata zrobiła ze mną wywiad żywieniowy i zdrowotny. Długo rozmawiałyśmy na temat mojego stylu żywienia. Dziś już wiem jakie błędy popełniałam i dlaczego nie mogłam schudnąć. Jadłam nie regularnie, wtedy kiedy byłam głodna - sięgałam po posiłek. Często zdarzało się tak, że słodkie przekąski zastępowały mi główny posiłek.

Przerażający wiek metaboliczny

Największym zaskoczeniem jakie spotkało mnie podczas wizyty to był moment kiedy dowiedziałam się, iż mój wiek metaboliczny to 51 lat. Nie mogła w to uwierzyć, jakim cudem przecież jeszcze sporo brakuje mi do czterdziestki, a tu na liczniku 51lat. Pomyślałam – „tak dalej być nie może” i tylko utwierdziło mnie to w przekonaniu, że wizyta w poradni to dobra decyzja. Więc zaczęłam „bycie” na diecie. Już od pierwszego miesiąca Pani Renata trafiła w dziesiątkę w mój gust sensoryczny. Posiłki idealne.

Moja metamorfoza

Kiedy waga schodziła w dół czułam się lżejsza i silniejsza. Z każdym miesiącem byłam coraz bardziej gotowa do kolejnej walki,

a szczególnie kiedy widziałam rezultaty miesiąc po miesiącu. Chwilami nie było łatwo - ale na krótko.

Dziś po jedenastu miesiącach diety mam 19 kg mniej nie kończę „bycia” na diecie. Będę żyć dalej według zasad, których nauczyła mnie Pani Renata, będę pielęgnować je w mojej rodzinie tym bardziej, że mąż ciągle mnie wspiera i dopinguje, a znajomi widzą różnicę w moim wyglądzie. Zmieniłam ubrania z rozmiaru 48 na rozmiar 42 co bardzo mnie cieszy.

Gorąco wszystkim polecam poradnie Pani Renaty osobom, którzy potrzebują zmian w swoim życiu. Warto walczy o zdrowie i dobre samopoczucie.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego Pani Renaty Jeruzalskiej z Poradni Dobry Dietetyk w Głubczycach

Z Panią Olą miałam przyjemność pracować przez rok czasu. Solidnie stosowała się do diety nie grymasząc. Ważyła składniki (czego nie trzeba robić) pilnowała każdego przepisu, aż miło było patrzeć jak zmienia się niesamowicie z miesiąca na miesiąc. Pod koniec kuracji poprosiłam Panią Olę, aby przysłała mi swoje zdjęcie z minionych wakacji. Kiedy pokazałam jej zdjęcie wykonane w moim gabinecie po 10-ciu miesiącach diety z tym, które otrzymałam od niej widziałam jej niedowierzania jak pozytywnie wygląda i jak mocno odmłodniała. Wiek metaboliczny organizmu zmienił się z 51 na 44 lata a wygląd na lat 30. Jest radosna, wypoczęta i ogromnie szczęśliwa. WYTRWAŁA i cieszy się swoim ogromnym sukcesem. Ćwiczy i motywuje inne kobiety do pracy nad sobą.

Pani Olu pozostaje mi powiedzieć jedno GRATULUJĘ to ogromne osiągnięcie w pracy nad samym sobą.

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Renata Jeruzalska

POKAŻ