Renata Jeruzalska

Opinie pacjentów

Jestem bardzo zadowolona z całego przebiegu mojej drogi o lepsze zdrowie, póki co krótkiej, ale efektywnej. Zwłaszcza, że ze mną to nie jest takie łatwe, bo i bez glutenu i bez całego nabiału, z małą ilością mięsa. Dziękuję Pani Renato i oby do celu! Pozdrawiam!

Ania

Poznaj inną historię

Trafna decyzja!

Podjęłam decyzję, by zrzucić parę kilogramów, bo czułam się coraz gorzej. Nawet mały wysiłek fizyczny powodował, że bardzo szybko się męczyłam i nie miałam siły.

czytaj więcej

Zrobiłam to - schudłam dla siebie!

  • Arleta
  • Kobieta

Do poradni trafiłam dzięki mojej siostrze.  Ona chciała się tam wybrać bo była mocno zmotywowana żeby schudnąć. Ja też chciałam,

ale nie bardzo wiedziałam jak to zrobić. Miałam nadwagę ,która została mi po ciąży. Źle się czułam, źle wyglądałam i źle się odżywiałam. Do wizyty u Pani Renatki przekonał mnie jeden argument- na tej diecie nie jest się głodnym! A ja głodna być nie lubię. Poza tym wiedziałam, że sobie nie poradzę, żeby trzymać się diety. Potrzebowałam kogoś kto by mnie mocno motywował. Współpraca z Panią Renatką to był strzał w dziesiątkę! 

  Na początku było mi trudno. Musiałam się przyzwyczaić do regularnego jedzenia i do tego żeby odmierzać odpowiednie porcje. Ale trening czyni mistrza-doszłam szybko do wprawy i to już nie stanowi dla mnie problemu. Poza tym posiłki bardzo mi smakują- a to podstawa dobrej diety. 

  Efekty diety były widoczne już po miesiącu.  Nie chudłam dużo w ciągu miesiąca, ale nie zrażałam się tym.

Pomału moje kilogramy znikały a ja czułam się coraz lepiej i do dziś tak jest. Pani Renatka to prawdziwa profesjonalistka. Z jej pomocą udało mi się to czego sama na pewno bym nie osiągnęła. Rodzina i przyjaciele do dzisiaj mówią mi, że świetnie wyglądam i nie mogą wyjść z podziwu.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Renaty Jeruzalskiej z Poradni Dobry Dietetyk Racibórz, Kędzierzy-Koźle, Głubczyce.

Figura Pani Arlety to typowa klepsydra z tendencją do tycia równomiernego, ale dość trudna do odchudzania. Trzeba się wykazać ogromną determinacją aby ruszyć z miejsca. 

Wiele kobiet walczy z tą figurą i nim zaczną walczyć już są na przegranej pozycji. 

Dlaczego? 

Jest tu wiele czynników, które trzeba wziąć pod uwagę. 

Dodam tylko tyle, że Pani Arleta  zgubiła 16kg tkanki tłuszczowej ;-) mimo, że masa ciała spadła na wadze o 11kg. 

Jak to zrobić? 

Zapraszam do poradni.   

Pani Arleto jestem z Pani ogromnie dumna!  Dziękuje Pani za Pani terminowość, systematyczność i solidność, chęć pracy nad sobą, wiarę w swoje i moje umiejętności. 

 

Dietetyk 

Renata Jeruzalska 

POKAŻ