Renata Jeruzalska

Opinie pacjentów

Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona dieta jest cudowna nie wiedziałam że na diecie odchudzającej można nie być głodnym nawet czasem nie przejadam tego co mam przygotowane. Po pierwszym miesiącu 7 kg mniej i 5 cm w tali bosko oby tak dalej. Dietetyk super zawsze doradzi i pomoże w razie wątpliwości. UDZIELI POMOCNYCH WSKAZÓWEK POLECAM WSZYSTKIM REWELACJA :) W KOŃCU WIEM ŻE ŻYJE

Kasia

Poznaj inną historię

Za sprawą diety cofnęłam czas

Od dawna borykałam się z problemem otyłości, już nawet nie potrafię przypomnieć sobie jak do tego doszło. Z każdym rokiem czułam się coraz gorzej i konieczność przymierzania coraz większych rozmiarów ubrań w sklepowej przymierzalni bardzo mnie deprymowało. Próbowałam różnych diet - niestety bez efektu. Każda dieta do której się zabierałam tak samo szybko się kończyła jak zaczynała. Efekty mizerne lub brak, głodówka w trakcie diety a po jej skończeniu szybki powrót do poprzedniej wagi lub efekt jojo i kolejny rozmiar ubrania w przymierzalni większy.

czytaj więcej

Studenckie błędy można naprawić

  • Ania 28 lat
  • 24
  • Kobieta

Mam 28 lat i jestem mamą dwójki maluchów. Moja przygoda z odchudzaniem zaczęła się we września 2021r. Patrząc kilkanaście lat wstecz nie byłam osobą otyłą. Problem z otyłością zaczął się na studiach.

      Wtedy pojawiło się w moim jadłospisie więcej jedzenia przetworzonego i fast foodów, byle coś zjeść na szybko. Stres związany z nauką zajadałam słodyczami. Taki czas (...)!

Nadszedł dzień ślubu, pierwsza ciąża, podczas której przybyły oczywiście kolejne kilogramy. Wtedy jeszcze nie zwracałam na to uwagi. Poród córki - i wcale nie było tak jak wiele osób mówiło: "Zobaczysz dziecko z ciebie wyciągnie i schudniesz raz dwa".U mnie było wręcz odwrotnie.

Próbowałam wtedy kilku diet, jednak brak samozaparcia powodowało, że szybko się poddawałam.

Rok 2020, druga ciąża podczas której wiadomo nie oszczędzałam się.
Po kilku miesiącach od narodzin syna odwiedziła mnie koleżanka, która przeszła ogromną metamorfozę pod opieką Pani Renaty. Wtedy to był impuls (....) od razu chciałam kontakt do pani dietetyk i już kolejnego dnia telefonowałam - umówiłam się na wizytę.

Wiedziałam ,że tylko pomoc specjalisty może mi pomóc w odchudzaniu. Kiedy w gabinecie usłyszałam:  wagę 97.1 kg przy wzroście 157 cm przeraziłam się, ponieważ nie zdawałam sobie sprawy, że sytuacja wygląda aż tak poważnie.
Podjęłam decyzję, że teraz albo nigdy. I udało się! Po 8 miesiącach jest mnie o 24 kg mniej! Szok i niedowierzanie. Posiłki, które miałam przejrzyście rozpisane były smaczne i przede wszystkim szybkie w przyrządzeniu.  Nawet zasmakowały mojej córce i mężowi. Z całego serca polecam Panią Renatę, ponieważ swoją pracę wykonuje z pełnym zaangażowaniem, optymizmem i wiarą w swojego pacjenta.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Renaty Jeruzalskiej z Poradni Dobry Dietetyk w Kędzierzynie-Koźlu, Raciborzu i Głubczycach

Pani Ania dzielnie walczy o każdy kilogram, o każdą garść motywacji. Masa ciała o 24 kg mniejsza w 8 miesięcy sprawiła że uwierzyła, iż można poprzez zmianę nawyków żywieniowych zmieniać siebie i swoje samopoczucie,  a napewno rozprawić się z wampirami przeszłości. Zmiana BMI z otyłości niemal patologicznej do liczby wskazującej na nadwagę to naprawdę niesamowite osiągnięcie.

Pani Ania walczy nadal!!! 
Praca nad sobą i swoimi słabościami można porównać do maratonu, bieg przed metą wymaga najwięcej wysiłku. Więc trzymam kciuki za dobieganie do mety, życzę ogromnej radości z wyniku, gratuluje pięknych efektów i oczywiście do zobaczenia w gabinecie.

Pozdrawiam Renata Jeruzalska

POKAŻ