Renata Jeruzalska

Opinie pacjentów

Miła atmosfera, wszelkie wątpliwości rozwiązane łatwe i smaczne posiłki, a efekty pojawiły się jakby same. Polecam konsultacje u Pani dietetyk Renaty Jeruzalskiej w poradni Dobry Dietetyk

Wiesław

Poznaj inną historię

Studenckie błędy można naprawić

Mam 28 lat i jestem mamą dwójki maluchów. Moja przygoda z odchudzaniem zaczęła się we września 2021r. Patrząc kilkanaście lat wstecz nie byłam osobą otyłą. Problem z otyłością zaczął się na studiach.

czytaj więcej

Samoocena szybuje w górę!!

  • Kuba
  • 32 kg
  • Mężczyzna

Jakub, nastolatek z otyłością patologiczną trafił do mojej poradni w lipcu 2022 roku.
Zakłopotany i nieco wycofany, bał się wejść do mojego gabinetu.

Nie bał się tego że przed nim  ogromna praca do wykonania, bał się tego że będzie  oceniany!!!
Dziś mogę powiedzieć, iż po wielu miesiącach pracy młody człowiek jest w zupełnie innym punkcie swojego życia. 32 kg na minusie, basen i inne formy aktywność fizycznej  oraz  ogromna motywacja do pracy to coś co pozwala Jakubowi inaczej patrzeć na świat. Widać to w jego zachowaniu, stylu ubierania się i sposobie wysławiania - poziom samooceny szybuje do góry i trudno tego nie zauważyć.
Wyniki Jakuba nie wydarzyłyby się  i nie wydarzają się bez dużego wsparcia rodziny - bo to ona daje Kubie ogromny zastrzyk motywacji do dalszego działania. Osobiście jestem pod wielkim  wrażeniem pracy Kuby i rodziców w dążeniu do lepszego jutra.
Jakubie moje ogromne gratulacje.

 

 

 

POKAŻ