Po 4 miesiącach diety osiągnęłam założony cel - pozbyłam się zbędnych zapasów tłuszczu jedząc znacznie więcej niż kiedykolwiek dotąd. Nawiązałyśmy z Panią Renatą bardzo sympatyczny kontakt. Umiejętność słuchania i wyciągania wniosków z przekazywanych informacji znalazły odbicie w opracowywanych przez Panią Renatę menu. Menu uwzględniało moje preferencje smakowe i dlatego wykonywanie posiłków nie stanowiło żadnego problemu a jedzenie było czystą przyjemnością. Pani Renata to wysokiej klasy fachowiec w swoje dziedzinie. Polecam.
GW
Poznaj inną historię
Dojrzała decyzja!
Moment, w którym zdaliśmy sobie sprawę z otyłości naszego syna Wojtka był dla nas przełomem - to czas kiedy nasze dziecko borykało się z urazem stawu kolanowego a jednocześnie wchodziło na drogę dojrzewania.