Długo wahałam się czy spróbować pomocy dietetyka, czy nadal "walczyć" sama ze swoimi kilogramami. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że to była bardzo dobra decyzja. Pani Renata okazała się być ciepłą, miłą osoba, która bardzo pozytywnie nastawiła mnie do zmian...., które zaczęłam wprowadzać w swoim życiu... Moje odchudzanie przebiega naprawdę bezstresowo. Nie jestem "na diecie", po prostu stosuję wskazówki pani Renaty, które naprawdę przynoszą rezultaty....Posiłki, które zostały przygotowane w profesjonalny sposób są nie tylko urozmaicone, ale naprawdę bardzo smaczne.
Emi
Poznaj inną historię
Osiągneła swój cel w 4 miesiące
Pewnego dnia postanowiłam zmienić swój styl życia i zdecydowałam się na wizytę w poradni Dobry Dietetyk. Moja nadwaga była moją zmorą, która trwała od kilku lat, początkowo nie sprawiała mi większego problemu, jednak z upływem lat się to zmieniło.