Renata Jeruzalska

Opinie pacjentów

Moja droga była wyboista, aż do momentu pierwszej wizyty u Pani Renaty. Próbowałam na własną rękę diety, zdrowego odżywiania ale niestety wyrosła przedemną ściana, której nie mogłam pokonać. Dzięki życzliwości, empatii a przede wszystkim profesjonalizmowi Pani Dietetyk moje wszelkie przeszkody zniknęły a droga stała się prosta!!! Opracowane posiłki są bardzo różnorodne, jedne bardzo smaczne inne mniej ale zawsze moje odczucia są uwzględniane w kolejnych opracowaniach diety! Jeżeli by mnie ktoś zapytał :"czy warto?" odpowiem że jak najbardziej WARTO! Życzliwość, empatia, ...

Monika

Poznaj inną historię

Trafna decyzja!

Podjęłam decyzję, by zrzucić parę kilogramów, bo czułam się coraz gorzej. Nawet mały wysiłek fizyczny powodował, że bardzo szybko się męczyłam i nie miałam siły.

czytaj więcej

Pożegnanie z demonami.

  • Olga
  • 27kg w 1 rok
  • Kobieta

Demony przeszłości odleciały - tak bym określiła tę metamorfozę.

Dlaczego?

Ponieważ kiedy Pani Olga pierwszy raz odwiedziła mój gabinet w Raciborzu nie chciała wiedzieć ile waży i z iloma kilogramami musi się rozprawić.

 

Wraz z upływem czasu i pozytywnymi efektami pracy nad sobą "demony" odlatywały, a Pani Olga nabierała więcej odwagi do zerkania na swoje rezultaty.
👌Dziś wynik🎉27 kg na minusie, prezencja, samopoczucie, odwaga oraz szeroki uśmiech goszczący na twarzy stawiają Panią Olgę w zupełnie innym świetle.
👏Brawo dziewczyno!!!
🫡Moje ogromne gratulacje!!
POKAŻ