Z czystym sumieniem polecam wszystkim Panią Renatkę. Bardzo pozytywna i życiowa osoba...Dzięki jej pomocy przez moje życie przetoczyło się tornado...Mam dużo energii,uśmiech gości na mojej twarzy no i oczywiście nie da się ukryć czuje się każdego dnia lżejsza. ..Mieszkam za granicą ale to nie stanowi problemu gdyż Pani Renata zawsze służy pomocą, doradzi i odpowie na wszystkie pytania.. Dziękuję z całego serducha :-)
Anita
Poznaj inną historię
Lustereczko, lustereczko....
Miałam już dość widoku, który widziałam w lustrze. Licznik na wadze pokazywał więcej i więcej i więcej. Ubrania ciągle dziwnie się kurczyły, a na każdych zakupach odzieżowych przeżywałam dramat kupując kolejną sukienkę „worek”.