Pani Renata to fantastyczna osoba. Pogodna, wesoła, a przede wszystkim profesjonalistka. Dieta, którą mi zaproponowała jest świetna. Po pierwsze jestem najedzona, a po drugie chudnę. Dziękuję bardzo :)
Ewelina
Poznaj inną historię
Zrobiłam to - schudłam dla siebie!
Do poradni trafiłam dzięki mojej siostrze. Ona chciała się tam wybrać bo była mocno zmotywowana żeby schudnąć. Ja też chciałam,