Długo wahałam się czy spróbować pomocy dietetyka, czy nadal "walczyć" sama ze swoimi kilogramami. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że to była bardzo dobra decyzja. Pani Renata okazała się być ciepłą, miłą osoba, która bardzo pozytywnie nastawiła mnie do zmian...., które zaczęłam wprowadzać w swoim życiu... Moje odchudzanie przebiega naprawdę bezstresowo. Nie jestem "na diecie", po prostu stosuję wskazówki pani Renaty, które naprawdę przynoszą rezultaty....Posiłki, które zostały przygotowane w profesjonalny sposób są nie tylko urozmaicone, ale naprawdę bardzo smaczne.
Emi
Poznaj inną historię
Potrzeba zmian na lepsze
Do wizyty u dietetyka skłonił mnie przede wszystkim mój ciągły brak energii. Przez moje złe odżywianie byłam ciągle senna i nie potrafiłam się na niczym skupić a nauka do egzaminów na studiach przychodziła mi z coraz to większymi problemami. Drugim powodem było to, że wstydziłam się tego jak wyglądam i chciałam to w końcu zmienić. Nie ukrywam, że z nadwagą męczyłam się praktycznie od dzieciństwa. Stosując przy okazji różnorakie diety z różnym też skutkiem. Do Poradni trafiłam dzięki mojej mamie oraz przyjaciółce , które widziały z jakimi problemami się zmagam. Przyjaciółka podała mi stronę internetową poradni i tak oto właśnie postanowiłam napisać maila do Pani Renaty.