Pani Renata jest profesjonalistka w swoim fachu. Jest bardzo miłą i życzliwą osobą. Posiłki opracowane przez panią Renatę są bardzo smaczne i zdrowe. Dzięki diecie, w 4 miesiące zdołałem zrzucić prawie 10 kg, bez żadnych konsekwencji zdrowotnych. Bardzo polecam do skorzystania z usług pani Renaty.
Michał
Poznaj inną historię
Trafna decyzja!
Podjęłam decyzję, by zrzucić parę kilogramów, bo czułam się coraz gorzej. Nawet mały wysiłek fizyczny powodował, że bardzo szybko się męczyłam i nie miałam siły.