Do poradni trafiam bedac w Polsce u rodzinki z polecenia mojej kuzynki.Jestem bardzo zadowolona z diety i profesjonalnego podejscia pani dietetyk.Jedzenie jest bardzo kolorowe i urozmaicone.Zmagam si e z chorobá-niedoczynnosc tarczycy i jest mi bardzo ciezko zrzucic zbedne kilogramy ,ale wiem ze z pomocá pani Renaty uda mi sie.......POLECAM!!!!!!
WIOLKA
Poznaj inną historię
Babcia i wnuczka w duecie.
Myśl o tym aby odwiedzić Poradnię Dietetyczną w Głubczycach pojawiła się po tym jak zobaczyłam rezultaty jednej z moich znajomych. Były one tak zaskakujące, że aż niewiarygodne. Poprosiłam syna aby sprawdził gdzie jest ta poradnia i umówił mnie na wizytę.