Jestem bardzo zadowolona z całego przebiegu mojej drogi o lepsze zdrowie, póki co krótkiej, ale efektywnej. Zwłaszcza, że ze mną to nie jest takie łatwe, bo i bez glutenu i bez całego nabiału, z małą ilością mięsa. Dziękuję Pani Renato i oby do celu! Pozdrawiam!
Ania
Poznaj inną historię
Cel - zdrowie!
Moja motywacja była prosta - to względy zdrowotne zadecydowały o fakcie odwiedzenia gabinetu dietetycznego!