Renata Jeruzalska

Opinie pacjentów

Wesoła, sympatyczna, ale przede wszystkim pełna energii. Specjalistka, która pozytywnie zaraża innych zdrowym stylem życia. Dzięki Renacie uwierzyłam, że się wszystko zrobić tylko trzeba trochę chcieć !!! Polecam, naprawdę warto!!!!

Ania

Poznaj inną historię

Studenckie błędy można naprawić

Mam 28 lat i jestem mamą dwójki maluchów. Moja przygoda z odchudzaniem zaczęła się we września 2021r. Patrząc kilkanaście lat wstecz nie byłam osobą otyłą. Problem z otyłością zaczął się na studiach.

czytaj więcej

Pożegnanie z demonami.

  • Olga
  • 27kg w 1 rok
  • Kobieta

Demony przeszłości odleciały - tak bym określiła tę metamorfozę.

Dlaczego?

Ponieważ kiedy Pani Olga pierwszy raz odwiedziła mój gabinet w Raciborzu nie chciała wiedzieć ile waży i z iloma kilogramami musi się rozprawić.

 

Wraz z upływem czasu i pozytywnymi efektami pracy nad sobą "demony" odlatywały, a Pani Olga nabierała więcej odwagi do zerkania na swoje rezultaty.
👌Dziś wynik🎉27 kg na minusie, prezencja, samopoczucie, odwaga oraz szeroki uśmiech goszczący na twarzy stawiają Panią Olgę w zupełnie innym świetle.
👏Brawo dziewczyno!!!
🫡Moje ogromne gratulacje!!
POKAŻ