Moja droga była wyboista, aż do momentu pierwszej wizyty u Pani Renaty. Próbowałam na własną rękę diety, zdrowego odżywiania ale niestety wyrosła przedemną ściana, której nie mogłam pokonać. Dzięki życzliwości, empatii a przede wszystkim profesjonalizmowi Pani Dietetyk moje wszelkie przeszkody zniknęły a droga stała się prosta!!! Opracowane posiłki są bardzo różnorodne, jedne bardzo smaczne inne mniej ale zawsze moje odczucia są uwzględniane w kolejnych opracowaniach diety! Jeżeli by mnie ktoś zapytał :"czy warto?" odpowiem że jak najbardziej WARTO! Życzliwość, empatia, ...
Monika
Poznaj inną historię
Trafna decyzja!
Podjęłam decyzję, by zrzucić parę kilogramów, bo czułam się coraz gorzej. Nawet mały wysiłek fizyczny powodował, że bardzo szybko się męczyłam i nie miałam siły.