Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Renaty. Jest nie tylko świetną specjalistką, ale także przemiłą osobą. Na diecie jestem od miesiąca, a już wiele zmieniło się w moim życiu na lepsze, moje nawyki żywieniowe były straszne. A teraz 5 kg mniej, dużo lepiej się czuje i lepiej śpię, mam więcej energii. Jestem zadowolona z jadłospisów, posiłki są urozmaicone i naprawdę smaczne. Poradnia godna polecenia :)
Dominika
Poznaj inną historię
Za sprawą diety cofnęłam czas
Od dawna borykałam się z problemem otyłości, już nawet nie potrafię przypomnieć sobie jak do tego doszło. Z każdym rokiem czułam się coraz gorzej i konieczność przymierzania coraz większych rozmiarów ubrań w sklepowej przymierzalni bardzo mnie deprymowało. Próbowałam różnych diet - niestety bez efektu. Każda dieta do której się zabierałam tak samo szybko się kończyła jak zaczynała. Efekty mizerne lub brak, głodówka w trakcie diety a po jej skończeniu szybki powrót do poprzedniej wagi lub efekt jojo i kolejny rozmiar ubrania w przymierzalni większy.