Opinie pacjentów

Online też można uzyskać fachową pomoc! Polecamy panią Renatę z czystym sumieniem. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Służy natychmiastową pomocą i poradą pomimo tego że mieszkam 400 km od Niej. Dzięki diecie dostosowanej do mojego rytmu dnia, zdrowia i zachcianek czuję się lepiej, wyglądam chyba lepiej (tak mówią: rodzina i znajomi), więc cóż więcej trzeba?! ;-) POLECAM!

Anka

Poznaj inną historię

Rozprawiłam się z nadwagą!

Nadwaga to stan towarzyszący mi do niepamiętnych czasów. Potem były ciąże i kolejne kilogramy gnieździły się w moim ciele i ni jak nie chciały odpuścić.

czytaj więcej

Moja uporczywa dolegliwość !

  • Pani Ela
  • Kobieta
  • 10 stycznia, 2020

Spotkałam się kiedyś z moją znajomą, która była pacjentką Pani Renaty. Nie mogłam się nadziwić jak wygląda, jak kwitnie i ile ma energii życiowej, której mi brakowało.

Mnie natomiast  dręczyły jakieś dolegliwości, ciągle chodziłam zmęczona. Od wielu lat borykam się z niedoczynnością tarczyce, nadciśnieniem i uporczywym refluksem żołądka, bólami brzucha po posiłkach, zgagą i wzdęciami. Leczenie nie przynosiło takich efektów jak bym sobie życzyła. Dolegliwości były na tyle uporczywe, że postanowiłam skorzystać z wizyty u Pani Renaty.

Dziś z całą pewnością wiem, że to była jedna z najlepszych decyzji jakie mogłam podjąć. O refluksie żołądka zapomniałam, ciśnienie przestało być moim problemem, a wyniki z badań tarczycy są bardzo dobre. Efektem ubocznym pracy nad sobą to zmiana wagi ciała.

Dziś ważę 61 kg mam dużo energii i wreszcie jestem zadowolona.

Posiłki proste, smaczne, każdy jest w stanie je sobie przygotować.

Pani Renato dziękuję za poświęcony czas i wiele słów motywujących i dopingujących mnie do działania. Polecam każdemu kto się zastanawia! Powiem Warto!

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Renaty Jeruzalskiej z Poradni Dobry Dietetyk Racibórz, Kędzierzy-Koźle, Głubczyce.

 

Pani Ela trafiła do poradni w Raciborzu - to bardzo zmotywowany pacjent, a niewątpliwie z takimi ludźmi pracuje się bardzo dobrze. Ukierunkowanie na cel, realizacja zadań, nic nie podlega negocjacjom!

Taka jest Pani Ela - bezkompromisowa.

Dolegliwości ze strony układu pokarmowego były dla niej problematyczne więc postawiła wszystko na jedną kartę. Wygrała!!!

Zmiana nawyków żywieniowych w przypadku schorzeń dręczących nas jest podstawą każdej terapii farmakologicznej. O tym powinniśmy pamiętać. Lecz się mądrze Polaku - to moje przesłanie dla Was kochani.

Wynik Pani Eli:

- 15 kg z wagi mniej

- czas -  6 miesięcy

- urania o 13 cm węższe 

Pozdrawiam

Dietetyk

Renata Jeruzalska