Opinie pacjentów

OK

MARUŚ

Poznaj inną historię

Za sprawą diety cofnęłam czas

Od dawna borykałam się z problemem otyłości, już nawet nie potrafię przypomnieć sobie jak do tego doszło. Z każdym rokiem czułam się coraz gorzej i konieczność przymierzania coraz większych rozmiarów ubrań w sklepowej przymierzalni bardzo mnie deprymowało. Próbowałam różnych diet - niestety bez efektu. Każda dieta do której się zabierałam tak samo szybko się kończyła jak zaczynała. Efekty mizerne lub brak, głodówka w trakcie diety a po jej skończeniu szybki powrót do poprzedniej wagi lub efekt jojo i kolejny rozmiar ubrania w przymierzalni większy.

czytaj więcej

Mój ślub, moja motywacja!

  • Patrycja
  • 16
  • Kobieta
  • 10 kwietnia, 2018

Oto mój wynik -16 kg, 7 miesięcy. Jestem mega zadowolona!

Hmmm co mogę stwierdzić  z perspektywy czasu -  że nie było ciężko!!

Nie byłam głodna!!

A do tego jadłam pysznie i zdrowo.

Największa moja motywacja - wyglądać obłędnie w sukni ślubnej. Tak, tak zrobiłam to dla tego jedynego najważniejszego i najwspanialszego dnia, w którym Panna Młoda ma swój czas.   

No i udało się!

Uroczystość zaplanowana na sierpień, suknia ślubna w gotowości, a ja cieszę się jak małe dziecko i jestem jednocześnie dumna z siebie.

Zmieniłam swoje nawyki żywieniowe i czuję się w 100 % dobrze ze swoim ciałem. To byłoby na tyle. Pozdrawiam i polecam wszystkim współpracę z Panią Renatą.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Renaty Jeruzalskiej z Poradni Dobry Dietetyk w Głubczycach.

Z Panią Patrycją spotkałam się w gabinecie przy okazji pierwszej wizyty w sierpniu 2017roku. Ponieważ pracuje na co dzień za granicami naszego państwa więc proces odchudzania prowadziłyśmy za pomocą wizy on-line. Tu muszę podkreślić systematyczność i solidność Pani Patrycji i  jej ogromną chęć zgubienia nadmiernych kilogramów.

Kilka danych skrótowych:

-  BMI start – 28kg/ m2 koniec 22,5kg/m2

- masa ciała 16kg mniej

- czas 7 miesięcy

- wygląd obłędny

- samopoczucie rewelacyjne

Tą metamorfozę na 100% mogę zaliczyć do udanych i ocenić na 6+.

Gratuluje Pani Patrycjo trzymam kciuki i gorąco pozdrawiam

Renata Jeruzalska