Opinie pacjentów

Witam serdecznie jestem już prawie 2 miesiące na diecie widzę i czuję zmiany, a Pani Renata uświadomiła mi, że można a nawet trzeba jeść, żeby schudnąć. Jest to bardzo dobra metoda a Pani Renata jest super "fachowcem" w tej dziedzinie :-))

Beata

Poznaj inną historię

Najlepsza decyzja w moim życiu.

Po kilku podjętych samodzielnie tz  "dietach", katowaniu się głodówkami i ćwiczeniami miałam doś!!!!

czytaj więcej

Jestem młoda i chę być zdrowa!!

  • Iza
  • Kobieta
  • 26 października, 2018

Poradnię Dobry Dietetyk w K- Koźlu odwiedziłam z kilku powodów. Moja masa ciała była niefajna, źle się z tym czułam borykałam się z zespołem policystycznych jajników, insulinoopornością i niedoczynnością tarczycy.

Oprócz leczenia farmakologicznego dostała do lekarza zalecenie zmiany  nawyków żywieniowych, komponowania posiłków z  produktów o niskim indeksie glikemicznym – cokolwiek to  znaczy!!! Więc w głowie pytanie goniło kolejne pytanie – co mogę jeść, a czego nie mogę jeść? Później na jednym z portali społecznościowych zobaczyłam metamorfozę znajomej, która także skorzystał z pomocy Pani Renaty. Pomyślałam znam dziewczynę osobiście jeśli ona schudła to ja też mogę. Opinia o Pani Renacie była bardzo dobra więc nie miałam nic do stracenia.

Zadzwoniłam, umówiłam się na wizytę w poradni.

Podczas wizyty Pani Renata wytłumaczyła mi wszystko dokładnie. Powiedziała co mnie czeka jak to będzie wyglądało i co najważniejsze, że dam radę. I tak też się stało! Dzisiaj czuję się fantastycznie jestem szczęśliwa! Obecnie mogę się pochwalić swoją figurą, tym iż mam o 30 kg mniej na wadzę i to mnie bardzo cieszy. Moje zdrowie uległo diametralnie poprawie co było dla mnie dość znaczącym czynnikiem.

Współpracę z Panią Renatą wspominam bardzo dobrze oprócz comiesięcznych wizyt, zawsze można było liczyć na Panią dietetyk, z każdym pytaniem z każdą wątpliwością  mogłam się do niej zwrócić i uzyskać konkretną odpowiedź.

Pani Renato bardzo dziękuje za pomoc.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Renaty Jeruzalskiej z Poradni Dobry Dietetyk w Kędzierzynie-Koźlu, Raciborzu i Głubczycach

 

Młoda, zdeterminowana, proceduralna i bardzo, bardzo sympatyczna Pani Iza, która bez wahania poddała się terapii dietetycznej dla swojego zdrowia, samopoczucia psychicznego i fizycznego. Każda wizyta Pani Izy w poradni opiewała w tysiące konkretnych pytań, można było zauważyć dużą potrzebę zdobywania wiedzy w zakresie zmiany swoich nawyków żywieniowych szczególnie w obliczu schorzeń, które zaczęły bardzo doskwierać pacjentce i wpływać na kondycję i wygląd młodej dziewczyny. Pani Iza stoczyła bitwę sama ze sobą i wygrała! Dziś z pełną świadomością mogę powiedzieć, że zasługuje na złoty medal i wielkie pochwały. Gratuluje najmocniej jak tylko potrafię, trzymam kciuki za dalsze konsekwentne postępowanie w utrzymywaniu wyniku i poprawnych nawyków żywieniowych.
Dietetyk
Renata Jeruzalska