<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Witam, Do poradni trafiłam z polecenia znajomych. Od jakiegoś czasu zmagam się z chorobą i do Pani Renaty trafiłam z prośbą o pomoc w ustaleniu diety z uwzględnieniem mojej choroby. Na wadze aż tak bardzo mi nie zależało aczkolwiek gdyby udało mi się zgubic chociaż kg byłabym zadowolona. Efekt? Jestem baaaardzo zadowolona. Wyniki badań się poprawiły, samopoczucie dużo lepsze, osłabienie i zmęczenie mineło a i na wadze pare kg mniej co bardzo mnie cieszy. Podejście Pani Renaty bardzo indywidualne, pełen ...

Patrycja

Poznaj inną historię

Trudna decyzja - ale warto!

Decyzja o tym, że muszę schudnąć nie była łatwa.

czytaj więcej

Nie ma to jak kochająca żona!

  • Pan Reiner
  • 25
  • Mężczyzna
  • 04 grudnia, 2017

Lubię jeść, lubię dużo jeść, więc kilogramów kochanego ciała nigdy mi nie brakowało. Porządny sznycel, kiełbasa salami, nutella – o to co lubię!

Nigdy nie zamierzam z tego rezygnować jednak dziś mam do mojego stylu żywienia nieco inne podejście. Umiar i rozsądek – to zasady które dziś mi towarzyszą.

Rok temu zaczęła się moja historia z odchudzaniem i  pracą nad sobą.  Pracowałem wówczas na nocne zmiany od 22:00 do 05:00. Przychodziłem z pracy, kładłem się  spać, a  potem wstawałem i jadłem, jadłem to co najlepsze popijając ogromną ilością słodkich napojów. Kiedy moja waga pokazała 110kg, a ja coraz częściej źle się czułem moja żona stwierdziła, że należy coś zmienić!!

W prezencie świątecznym otrzymałem wyjątkowy prezent – wizytę w gabinecie dietetycznym. I tak poddałem się fali odchudzania.

Na samym początku kompleksowe badanie krwi i kolejny cios – wyniki lekko mówiąc nie fajne. I tu pomyślałem to naprawdę nie są przelewki i trzeba zacząć żyć inaczej. Więc żyję inaczej. Zmieniłem o 180 stopni swój talerz, swoje nawyki i przyzwyczajenia dnia codziennego. 

Co dała mi praca z Panią Renatą:

- nauczyłem się jeść różne produkty, zwracając uwagę na to co kładę na mój talerz,

- gotować i pić wodę, 

- ważna kwestia którą muszę podkreślić to fakt, iż na zakupy żywności wydajemy z domowego budżetu zdecydowanie mniej niż wcześniej. Dieta nie jest droga – to tylko kolejne mity, które z całą świadomością obalam.

- robimy zakupy żywności tylko te, które potrzebujemy i te, które zjemy.

Dziś mogę powiedzieć, że czuje się fantastycznie i jeśli ktoś zadaje mnie pytanie czy warto było – odpowiadam na 100% warto i gorąco polecam pracę z Panią Renatą.

Pragnę w tym miejscu mocno podziękować mojej żonie, która jest przy mnie, która namówiła mnie do pracy nad sobą, która pomagała codziennie w przygotowaniu posiłków, wspierała i dopingowała. Dziękuję żono.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Renaty Jeruzalskiej z Poradni Dobry Dietetyk w Głubczycach.

Pan Reiner to wyjątkowy pacjent - przeszedł ogromną metamorfozę  swojego wyglądu i swojego życia w wieku 60 lat. Prace jaką mieliśmy do zrobienia łatwa nie była tym bardziej, że dzieliły nas różnice kulturowe ze względu na to że Pan Reiner jest rodowitym Niemcem, a jak wiadomo kuchnia polska i niemiecka nieco się różnią. Druga kwestia to fakt, że przez niemal 6 miesięcy trwania kuracji dietetycznej prowadzona była na odległość czyli za pomocą strony internetowej, a kontakt osobisty był z racji dużej odległości kilometrowej niemożliwy. Rezultaty naszej pracy to 25kg tkanki tłuszczowej mniej i obwód talii minus 20 cm.

 

 

POKAŻ