Opinie pacjentów

Z pomocą Pani Renaty zaczęłam walkę nie tylko z kilogramami ale tez o swoje zdrowie.Do tej pory mam ok 10 kg na minusie, więcej energii i ogromna chęć dalszej zmiany. Jedzonko jest bardzo dobre,porcje tak duże jakich nigdy nie jadłam:) a Pani Renata bardzo sympatyczna, mila osoba, nie ma pytania na które by nie odpowiedziała.Po każdym spotkaniu wychodzę z gabinetu z "naładowanymi bateriami" na kolejne tygodnie. Polecam gorąco.

Basia

Poznaj inną historię

Osiągnąłem sukces, odzyskałem zdrowie - 31kg mniej

Postanowiłem coś ze sobą zrobić -  szukałem różnych rozwiązań, różnych metod na schudnięcie, nie jadłem, albo jadłem niewiele, zawsze biegłem do apteki po nowe lekarstwo na nadwagę. I co? Nic!! Masa ciała tylko rosła i rosła. A ja dalej się odchudzałem, dążąc do upragnionej, idealnej wagi.  

czytaj więcej

By lekcje w-f były przyjemne.

  • Magda 8 lat
  • Kobieta
  • 02 marca, 2017

Magda ma 8 lat i zawsze była dzieckiem, które nie miało problemu z jedzeniem, choć od jakiegoś czasu zaczęła sięgać coraz częściej po duże ilości słodyczy głównie w popołudniowych godzinach.

Z racji tego, że ja pracuję w sklepie spożywczym Magda często przychodziła po słodkie przekąski. Początkowo nie widziałam w tym żadnego problemu, przecież od czasu do czasu dziecko jak zje coś słodkiego nic się przecież nie stanie.  Jednak takie zachowanie weszło szybko do codziennych zwyczajów i po wakacjach problem zaczął być znacząco widoczny. Magda przybrała mocno na wadze. Zastanawiałam się co zrobić jak przerwać proces tycia. Prośby i błagania aby przestała jeść słodycze nie pomagały. Zafascynowana efektami odchudzania jednej z małych pacjentek poradni dietetycznej w Głubczycach postanowiłam, iż właśnie tam pojadę z Magdą po pomoc. Efekt pracy było widać już po kilku tygodniach, a zadania jakie Magda tam dostała do wypełniania niemal w 100% dzielnie je realizowała. Moje największe obawy przed rozpoczęciem diety? Czy dam radę przygotowywać posiłki i jednocześnie godzić wszystkie domowe obowiązki. I co się okazało! „Nie taki diabeł straszny jak go malują”. Wszystko można pogodzić jak się ma duże chęci, wówczas nie ma rzeczy niemożliwych. Dziś jestem dumna z Magdy  i z siebie także, a za kontakt oraz namówienie mnie do wizyty w poradni Pani Renaty jestem  bardzo wdzięczna małej kuzynce Magdy i jej mamie.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Renaty Jeruzalskiej z Poradni Dobry Dietetyk w Głubczycach.

Pamiętam bardzo dobrze pierwszą wizytę Magdy, która zapytana czy wie czemu przyszła do mojego gabinetu - pewnie odpowiedziała (…) „tak,  chcę schudnąć bo ciężko mi biegać na lekcjach WF”. Byłam zafascynowana jej twardymi postanowieniami bo to rzadkie u dziewczynek w tym wieku. Nic więcej chyba nie muszę dodawać bo zdjęcie oddaje wszystko. Mamie i Magdzie gratuluje świetnych rezultatów i trzymam kciuki za więcej ;-) życiowych sukcesów. Bo warto!