Opinie pacjentów

Miła atmosfera, wszelkie wątpliwości rozwiązane łatwe i smaczne posiłki, a efekty pojawiły się jakby same. Polecam konsultacje u Pani dietetyk Renaty Jeruzalskiej w poradni Dobry Dietetyk

Wiesław

Poznaj inną historię

Mój ślub, moja motywacja!

Oto mój wynik -16 kg, 7 miesięcy. Jestem mega zadowolona! Hmmm co mogę stwierdzić  z perspektywy czasu -  że nie było ciężko!! Nie byłam głodna!! A do tego jadłam pysznie i zdrowo. Największa moja motywacja - wyglądać obłędnie w sukni ślubnej. Tak, tak zrobiłam to dla tego jedynego najważniejszego i najwspanialszego dnia, w którym Panna Młoda ma swój czas.    No i udało się! Uroczystość zaplanowana na sierpień, suknia ślubna w gotowości, a ja cieszę się jak małe dziecko i jestem jednocześnie dumna z siebie. Zmieniłam swoje nawyki żywieniowe i czuję się w 100 % dobrze ze swoim ciałem. To byłoby na tyle. Pozdrawiam i polecam wszystkim współpracę z Panią Renatą.

czytaj więcej

Nie ma to jak kochająca żona!

  • Pan Reiner
  • 25
  • Mężczyzna
  • 04 grudnia, 2017

Lubię jeść, lubię dużo jeść, więc kilogramów kochanego ciała nigdy mi nie brakowało. Porządny sznycel, kiełbasa salami, nutella – o to co lubię!

Nigdy nie zamierzam z tego rezygnować jednak dziś mam do mojego stylu żywienia nieco inne podejście. Umiar i rozsądek – to zasady które dziś mi towarzyszą.

Rok temu zaczęła się moja historia z odchudzaniem i  pracą nad sobą.  Pracowałem wówczas na nocne zmiany od 22:00 do 05:00. Przychodziłem z pracy, kładłem się  spać, a  potem wstawałem i jadłem, jadłem to co najlepsze popijając ogromną ilością słodkich napojów. Kiedy moja waga pokazała 110kg, a ja coraz częściej źle się czułem moja żona stwierdziła, że należy coś zmienić!!

W prezencie świątecznym otrzymałem wyjątkowy prezent – wizytę w gabinecie dietetycznym. I tak poddałem się fali odchudzania.

Na samym początku kompleksowe badanie krwi i kolejny cios – wyniki lekko mówiąc nie fajne. I tu pomyślałem to naprawdę nie są przelewki i trzeba zacząć żyć inaczej. Więc żyję inaczej. Zmieniłem o 180 stopni swój talerz, swoje nawyki i przyzwyczajenia dnia codziennego. 

Co dała mi praca z Panią Renatą:

- nauczyłem się jeść różne produkty, zwracając uwagę na to co kładę na mój talerz,

- gotować i pić wodę, 

- ważna kwestia którą muszę podkreślić to fakt, iż na zakupy żywności wydajemy z domowego budżetu zdecydowanie mniej niż wcześniej. Dieta nie jest droga – to tylko kolejne mity, które z całą świadomością obalam.

- robimy zakupy żywności tylko te, które potrzebujemy i te, które zjemy.

Dziś mogę powiedzieć, że czuje się fantastycznie i jeśli ktoś zadaje mnie pytanie czy warto było – odpowiadam na 100% warto i gorąco polecam pracę z Panią Renatą.

Pragnę w tym miejscu mocno podziękować mojej żonie, która jest przy mnie, która namówiła mnie do pracy nad sobą, która pomagała codziennie w przygotowaniu posiłków, wspierała i dopingowała. Dziękuję żono.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Renaty Jeruzalskiej z Poradni Dobry Dietetyk w Głubczycach.

Pan Reiner to wyjątkowy pacjent - przeszedł ogromną metamorfozę  swojego wyglądu i swojego życia w wieku 60 lat. Prace jaką mieliśmy do zrobienia łatwa nie była tym bardziej, że dzieliły nas różnice kulturowe ze względu na to że Pan Reiner jest rodowitym Niemcem, a jak wiadomo kuchnia polska i niemiecka nieco się różnią. Druga kwestia to fakt, że przez niemal 6 miesięcy trwania kuracji dietetycznej prowadzona była na odległość czyli za pomocą strony internetowej, a kontakt osobisty był z racji dużej odległości kilometrowej niemożliwy. Rezultaty naszej pracy to 25kg tkanki tłuszczowej mniej i obwód talii minus 20 cm.

 

 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe