Opinie pacjentów

Witam serdecznie jestem już prawie 2 miesiące na diecie widzę i czuję zmiany, a Pani Renata uświadomiła mi, że można a nawet trzeba jeść, żeby schudnąć. Jest to bardzo dobra metoda a Pani Renata jest super "fachowcem" w tej dziedzinie :-))

Beata

Poznaj inną historię

Niewiarygodne stało się możliwe

Moje zmagania z nadwagą, a później otyłością trwały od dawien dawna. Można powiedzieć, że od zawsze zmagałam się z tym problemem. Dopiero gdy uświadomiłam sobie, że faktycznie mam problem zaczęłam się odchudzać zawsze z efektem „jo-jo”.

czytaj więcej

By lekcje w-f były przyjemne.

  • Magda 8 lat
  • Kobieta
  • 02 marca, 2017

Magda ma 8 lat i zawsze była dzieckiem, które nie miało problemu z jedzeniem, choć od jakiegoś czasu zaczęła sięgać coraz częściej po duże ilości słodyczy głównie w popołudniowych godzinach.

Z racji tego, że ja pracuję w sklepie spożywczym Magda często przychodziła po słodkie przekąski. Początkowo nie widziałam w tym żadnego problemu, przecież od czasu do czasu dziecko jak zje coś słodkiego nic się przecież nie stanie.  Jednak takie zachowanie weszło szybko do codziennych zwyczajów i po wakacjach problem zaczął być znacząco widoczny. Magda przybrała mocno na wadze. Zastanawiałam się co zrobić jak przerwać proces tycia. Prośby i błagania aby przestała jeść słodycze nie pomagały. Zafascynowana efektami odchudzania jednej z małych pacjentek poradni dietetycznej w Głubczycach postanowiłam, iż właśnie tam pojadę z Magdą po pomoc. Efekt pracy było widać już po kilku tygodniach, a zadania jakie Magda tam dostała do wypełniania niemal w 100% dzielnie je realizowała. Moje największe obawy przed rozpoczęciem diety? Czy dam radę przygotowywać posiłki i jednocześnie godzić wszystkie domowe obowiązki. I co się okazało! „Nie taki diabeł straszny jak go malują”. Wszystko można pogodzić jak się ma duże chęci, wówczas nie ma rzeczy niemożliwych. Dziś jestem dumna z Magdy  i z siebie także, a za kontakt oraz namówienie mnie do wizyty w poradni Pani Renaty jestem  bardzo wdzięczna małej kuzynce Magdy i jej mamie.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Renaty Jeruzalskiej z Poradni Dobry Dietetyk w Głubczycach.

Pamiętam bardzo dobrze pierwszą wizytę Magdy, która zapytana czy wie czemu przyszła do mojego gabinetu - pewnie odpowiedziała (…) „tak,  chcę schudnąć bo ciężko mi biegać na lekcjach WF”. Byłam zafascynowana jej twardymi postanowieniami bo to rzadkie u dziewczynek w tym wieku. Nic więcej chyba nie muszę dodawać bo zdjęcie oddaje wszystko. Mamie i Magdzie gratuluje świetnych rezultatów i trzymam kciuki za więcej ;-) życiowych sukcesów. Bo warto!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe