Opinie pacjentów

Długo wahałam się czy spróbować pomocy dietetyka, czy nadal "walczyć" sama ze swoimi kilogramami. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że to była bardzo dobra decyzja. Pani Renata okazała się być ciepłą, miłą osoba, która bardzo pozytywnie nastawiła mnie do zmian...., które zaczęłam wprowadzać w swoim życiu... Moje odchudzanie przebiega naprawdę bezstresowo. Nie jestem "na diecie", po prostu stosuję wskazówki pani Renaty, które naprawdę przynoszą rezultaty....Posiłki, które zostały przygotowane w profesjonalny sposób są nie tylko urozmaicone, ale naprawdę bardzo smaczne.

Emi

Poznaj inną historię

Niesamowity chłopak

Nazywam się Robert nam 15 lat i uczęszczam do gimnazjum. Z otyłością borykałem się od dawna i tak naprawdę innego siebie nie pamiętam. Kiedyś wcale ona mi nie przeszkadzała, była, bo była i jakoś ją akceptowałem.

czytaj więcej

By lekcje w-f były przyjemne.

  • Magda 8 lat
  • Kobieta
  • 02 marca, 2017

Magda ma 8 lat i zawsze była dzieckiem, które nie miało problemu z jedzeniem, choć od jakiegoś czasu zaczęła sięgać coraz częściej po duże ilości słodyczy głównie w popołudniowych godzinach.

Z racji tego, że ja pracuję w sklepie spożywczym Magda często przychodziła po słodkie przekąski. Początkowo nie widziałam w tym żadnego problemu, przecież od czasu do czasu dziecko jak zje coś słodkiego nic się przecież nie stanie.  Jednak takie zachowanie weszło szybko do codziennych zwyczajów i po wakacjach problem zaczął być znacząco widoczny. Magda przybrała mocno na wadze. Zastanawiałam się co zrobić jak przerwać proces tycia. Prośby i błagania aby przestała jeść słodycze nie pomagały. Zafascynowana efektami odchudzania jednej z małych pacjentek poradni dietetycznej w Głubczycach postanowiłam, iż właśnie tam pojadę z Magdą po pomoc. Efekt pracy było widać już po kilku tygodniach, a zadania jakie Magda tam dostała do wypełniania niemal w 100% dzielnie je realizowała. Moje największe obawy przed rozpoczęciem diety? Czy dam radę przygotowywać posiłki i jednocześnie godzić wszystkie domowe obowiązki. I co się okazało! „Nie taki diabeł straszny jak go malują”. Wszystko można pogodzić jak się ma duże chęci, wówczas nie ma rzeczy niemożliwych. Dziś jestem dumna z Magdy  i z siebie także, a za kontakt oraz namówienie mnie do wizyty w poradni Pani Renaty jestem  bardzo wdzięczna małej kuzynce Magdy i jej mamie.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Renaty Jeruzalskiej z Poradni Dobry Dietetyk w Głubczycach.

Pamiętam bardzo dobrze pierwszą wizytę Magdy, która zapytana czy wie czemu przyszła do mojego gabinetu - pewnie odpowiedziała (…) „tak,  chcę schudnąć bo ciężko mi biegać na lekcjach WF”. Byłam zafascynowana jej twardymi postanowieniami bo to rzadkie u dziewczynek w tym wieku. Nic więcej chyba nie muszę dodawać bo zdjęcie oddaje wszystko. Mamie i Magdzie gratuluje świetnych rezultatów i trzymam kciuki za więcej ;-) życiowych sukcesów. Bo warto!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe