Opinie pacjentów

Długo wahałam się czy spróbować pomocy dietetyka, czy nadal "walczyć" sama ze swoimi kilogramami. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że to była bardzo dobra decyzja. Pani Renata okazała się być ciepłą, miłą osoba, która bardzo pozytywnie nastawiła mnie do zmian...., które zaczęłam wprowadzać w swoim życiu... Moje odchudzanie przebiega naprawdę bezstresowo. Nie jestem "na diecie", po prostu stosuję wskazówki pani Renaty, które naprawdę przynoszą rezultaty....Posiłki, które zostały przygotowane w profesjonalny sposób są nie tylko urozmaicone, ale naprawdę bardzo smaczne.

Emi

Poznaj inną historię

Niesamowity chłopak

Nazywam się Robert nam 15 lat i uczęszczam do gimnazjum. Z otyłością borykałem się od dawna i tak naprawdę innego siebie nie pamiętam. Kiedyś wcale ona mi nie przeszkadzała, była, bo była i jakoś ją akceptowałem.

czytaj więcej

Jestem młoda i chę być zdrowa!!

  • Iza
  • Kobieta
  • 26 października, 2018

Poradnię Dobry Dietetyk w K- Koźlu odwiedziłam z kilku powodów. Moja masa ciała była niefajna, źle się z tym czułam borykałam się z zespołem policystycznych jajników, insulinoopornością i niedoczynnością tarczycy.

Oprócz leczenia farmakologicznego dostała do lekarza zalecenie zmiany  nawyków żywieniowych, komponowania posiłków z  produktów o niskim indeksie glikemicznym – cokolwiek to  znaczy!!! Więc w głowie pytanie goniło kolejne pytanie – co mogę jeść, a czego nie mogę jeść? Później na jednym z portali społecznościowych zobaczyłam metamorfozę znajomej, która także skorzystał z pomocy Pani Renaty. Pomyślałam znam dziewczynę osobiście jeśli ona schudła to ja też mogę. Opinia o Pani Renacie była bardzo dobra więc nie miałam nic do stracenia.

Zadzwoniłam, umówiłam się na wizytę w poradni.

Podczas wizyty Pani Renata wytłumaczyła mi wszystko dokładnie. Powiedziała co mnie czeka jak to będzie wyglądało i co najważniejsze, że dam radę. I tak też się stało! Dzisiaj czuję się fantastycznie jestem szczęśliwa! Obecnie mogę się pochwalić swoją figurą, tym iż mam o 30 kg mniej na wadzę i to mnie bardzo cieszy. Moje zdrowie uległo diametralnie poprawie co było dla mnie dość znaczącym czynnikiem.

Współpracę z Panią Renatą wspominam bardzo dobrze oprócz comiesięcznych wizyt, zawsze można było liczyć na Panią dietetyk, z każdym pytaniem z każdą wątpliwością  mogłam się do niej zwrócić i uzyskać konkretną odpowiedź.

Pani Renato bardzo dziękuje za pomoc.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Renaty Jeruzalskiej z Poradni Dobry Dietetyk w Kędzierzynie-Koźlu, Raciborzu i Głubczycach

 

Młoda, zdeterminowana, proceduralna i bardzo, bardzo sympatyczna Pani Iza, która bez wahania poddała się terapii dietetycznej dla swojego zdrowia, samopoczucia psychicznego i fizycznego. Każda wizyta Pani Izy w poradni opiewała w tysiące konkretnych pytań, można było zauważyć dużą potrzebę zdobywania wiedzy w zakresie zmiany swoich nawyków żywieniowych szczególnie w obliczu schorzeń, które zaczęły bardzo doskwierać pacjentce i wpływać na kondycję i wygląd młodej dziewczyny. Pani Iza stoczyła bitwę sama ze sobą i wygrała! Dziś z pełną świadomością mogę powiedzieć, że zasługuje na złoty medal i wielkie pochwały. Gratuluje najmocniej jak tylko potrafię, trzymam kciuki za dalsze konsekwentne postępowanie w utrzymywaniu wyniku i poprawnych nawyków żywieniowych.
Dietetyk
Renata Jeruzalska
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe