Opinie pacjentów

Długo wahałam się czy spróbować pomocy dietetyka, czy nadal "walczyć" sama ze swoimi kilogramami. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że to była bardzo dobra decyzja. Pani Renata okazała się być ciepłą, miłą osoba, która bardzo pozytywnie nastawiła mnie do zmian...., które zaczęłam wprowadzać w swoim życiu... Moje odchudzanie przebiega naprawdę bezstresowo. Nie jestem "na diecie", po prostu stosuję wskazówki pani Renaty, które naprawdę przynoszą rezultaty....Posiłki, które zostały przygotowane w profesjonalny sposób są nie tylko urozmaicone, ale naprawdę bardzo smaczne.

Emi

Poznaj inną historię

Moja przygoda z dietą

Moja przygoda z dietą i Panią Renatą rozpoczęła się 5 miesięcy temu. Będąc na urlopie w Polsce (ponieważ żyję i pracuję z Wielkiej Brytanii) miałam okazję zobaczyć jakie efekty osiągnęła moja mama podczas kuracji dietetycznej pracując z Panią Renatą. Bez wahania podjęłam decyzję – pomyślałam warto spróbować. Jeśli mama dała radę to ja też dam!

czytaj więcej

Osiągneła swój cel w 4 miesiące

  • Agnieszka
  • Kobieta
  • 06 września, 2017

Pewnego dnia postanowiłam zmienić swój styl życia i zdecydowałam się na wizytę w poradni Dobry Dietetyk. Moja nadwaga była moją zmorą, która trwała od kilku lat, początkowo nie sprawiała mi większego problemu,  jednak z upływem lat się to zmieniło.

Dodatkowe kilogramy stawały się uciążliwe, praktycznie cały czas czułam się zmęczona i nie miałam energii do działania.

Pierwsza wizyta to badanie, szczegółowy wywiad dotyczący mojego dotychczasowego stylu żywienia, który jak patrzę obecnie nie był zadawalający.

Co istotne - dieta, którą otrzymałam została dopasowana do moich upodobań, nikt mnie nie zmuszał do jedzenia tego czego nie lubię, wręcz odwrotnie. Wszystkie posiłki były smaczne, zdrowe, szybkie i bardzo łatwe w przygotowaniu, podejście do pacjenta bardzo profesjonalne.

Na efekty diety nie trzeba było długo czekać, gdyż były widoczne już po miesiącu. Z każdym kolejnym miesiącem waga i centymetry w pasie spadały w dół co mnie bardzo cieszyło i wciąż cieszy. Zakupy odzieżowe stały się przyjemnością, rozmiar 46 zamieniłam na 40. Teraz już wiem, że zdrowe i racjonalne odżywianie jest sukcesem do dobrego wyglądu i do tego aby się dobrze czuć we własnym ciele.

Moja przygoda zaczęła się kilka miesięcy temu i trwać będzie bardzo długo. Wszystkim, którzy chcą coś zmieni i poczuć się lepiej polecam Panią Renatę, bo naprawdę warto. Jak dla mnie jest NAJLEPSZA.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Renaty Jeruzalskiej z Poradni Dobry Dietetyk w Głubczycach.

Pani Agnieszka trochę skromnie o sobie napisała. Fakt jest taki, iż w 4 miesiące zmieniła swoją masę ciała o 15kg a obwód tali o 12 cm a to rewelacyjny wynikiem. Praca z Panią Agnieszką była czystą przyjemnością, a na jej efekty nie trzeba było długo czekać. Ogromnie gratuluje przeprowadzonej metamorfozy. Życzę utrzymania obecnych rezultatów i gorąco powodzenia.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe